Chcę ofertę
Menu

Konsultacje SEO – wiedza ekspertów, która pomoże na zakręcie

Consulting SEO, my już to wszystko przerabialiśmy

Nasz zespół tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem SEO. W trakcie konsultacji dzielimy się wiedzą, którą zdobyliśmy podczas setek projektów i analiz na rynkach e-commerce, portali horyzontalnych oraz usług online. Wybierz interesującą Ciebie kwestię i zgłoś się do nas – my już to wszystko przerabialiśmy.

Wyślij zapytanie

Obszary konsultacji SEO

Wsparcie przy wdrożeniach

Wsparcie przy migracji

Wsparcie SEO po spadkach ruchu

Doraźne konsultacje SEO

Pakiety SEO consulting

Konsultacje SEO podczas wdrożeń projektów pozwalają uniknąć spadków ruchu, zwiększyć skuteczność wdrożenia i ograniczyć ryzyka na przyszłość. W ramach wsparcia:

 • Konsultacje SEO na etapie planowania projektów
 • Wsparcie SEO w trakcie całego cyklu życia projektu
 • Analizy i monitoring po wdrożeniach
 

Źle przeprowadzona migracja może doprowadzić do znaczących spadków. Dzielimy się doświadczeniem i przeprowadzamy witryny przez ten złożony proces. Zakres konsultacji SEO przy migracji zależy od potrzeb klienta:

 • Wsparcie projektowe przy migracjach od strony SEO od A do Z.
 • Opiniowanie rozwiązań przed i analiza wyników po migracji.
 • Opiniowanie makiet, wersji dev i współpraca z zespołami UX/IT.

Aktualizacje algorytmów wyszukiwarek często determinują zmiany w strategii, budowie witryny lub innych aspektach jej funkcjonowania. Analizujemy powody, wskazujemy obszary spadków i tworzymy plany naprawcze.

 • Konsultacje i analizy po aktualizacjach algorytmu
 • Konsultacje i analizy po zmianach layoutu
 • Lokalizowanie innych powodów spadków
 

Chcesz outsource'ować pewne aspekty SEO lub konsultować rozwiązania ad-hoc? Prowadzimy consulting SEO w dowolnym wymiarze:

 • Godzinne spotkania online z ekspertem SEO.
 • Opracowywanie konkretnych dokumentów.
 • Opiniowanie rozwiązań SEO.
 

Consulting SEO jest tańszy w zorganizowanych pakietach, określ swoje miesięczne potrzeby, dogodne dni i godziny i zaoszczędź na pakietach consultingu SEO (25% taniej):

 • Pakiety cyklicznych konsultacji SEO online
 • Stałe godziny i dzień tygodnia
 • Podsumowania spotkań i materiały dodatkowe
 

Konsultacje SEO? Sprawdź, w czym możemy pomóc

Wsparcie przy wdrożeniach

Udzielamy konsultacji SEO przy wdrażaniu projektów webowych. Dołączamy w dowolnym momencie i wymiarze, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Analizujemy, doradzamy i bierzemy udział w spotkaniach.

Pomoc w migracji

Migracja strony nie musi oznaczać spadków. Zaplanuj i przeprowadź migrację z ekspertami SEO - zrób krok w kierunku efektywności. Doradzamy na każdym etapie procesu, bazując na naszym doświadczeniu.

Wsparcie SEO po spadkach ruchu

Jeżeli ruch w Twojej witrynie spadł w wyniku aktualizacji algorytmu, nieudanej migracji lub innych zmian w serwisie – skontaktuj się z nami. Podzielimy się wieloletnim doświadczeniem, przeanalizujemy sytuację i doradzimy plan działania.

Doraźne konsultacje SEO

Potrzebujesz jednorazowej konsultacji? Oferujemy spotkania dostosowane do Twoich potrzeb w dowolnej liczbie godzin. Przedstaw nam problem, a my poszukamy konkretnych rozwiązań.

Pakiety SEO consulting

Pakiety SEO consulting to cykliczne spotkania uwzględniające częstotliwość i zakres godzinowy na podstawie Twoich bieżących potrzeb. Spotykamy się o ustalonych godzinach i dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem – pomagając w rozwoju Twojego biznesu.

Wybrane case study

+150% w branży Parenting w 1,5 roku

W przypadku portali tematycznych pierwsze miejsce w badaniach Megapanelu to sukces w wielu wymiarach. Po pierwsze – zapewnia uwagę reklamodawców. Po drugie – daje pole position w wyścigu po nich, a także zwiększa wpływ brandu i serwisu na rynek. W poniższym case study opowiem jak wyglądał proces SEO w serwisie eDziecko, który w przeciągu półtora roku osiągnął pierwsze miejsce w kategorii parenting w Megapanelu oraz o wpływie SEO na ten wynik.

Rekomendacja

Z założycielami agencji IF.PL. pracowałem w latach 2015-2018 pełniąc funkcję dyrektora technologii i rozwoju produktów Gazeta.pl. Panowie stworzyli praktycznie od zera zespół ekspertów SEO. Mieliśmy wtedy problem związany z degradacją ruchu z wyszukiwarek. Uruchomiliśmy całą gamę projektów i zmian, które trwały w sumie około 18 miesięcy. Z jednej strony były to zaawansowane technologicznie zmiany w systemie publikacji artykułów Gazeta.pl. Z drugiej, tworzyliśmy autorskie narzędzia wspomagające pracę nad SEO i zajmowaliśmy się edukacją redakcji. Wysiłek się opłacił. Dzięki zaangażowaniu i wykorzystaniu ekspertyzy Panów, zwiększyliśmy ruch z Google praktycznie dwukrotnie.
Tomasz Bienias
OKR ekspert, właściciel OKRy.pl

Wchodzę w to, działajmy!

Wyślij wiadomość

FAQ – pozycjonowanie sklepów internetowych

W jakiej formie odbywają się konsultacje?

Konsultacje odbywają się w formie video online,za pomocą wybranego komunikatora: : Microsoft Teams, Zoom lub Google Meet.

Jaka jest cena konsultacji SEO?

Cena pojedynczej godziny to 400 zł netto. W przypadku pakietu consultingowego od 5 godzin w górę, koszt jednej godziny konsultacji wynosi 300 zł netto.

Jak przygotować się do konsultacji SEO?

Przed spotkaniem warto wysłać dostępne materiały oraz opisać szczegółowo problem lub udzielić dostępu do narzędzi Google Analytics i Google Search Console. Ułatwi to zapoznanie się z sytuacją, a także umożliwi ekspertowi SEO udzielenie punktowej odpowiedzi.

Jak consulting SEO może pomóc przy migracji witryny?

Migracja witryny to często skomplikowany proces, w którym bierze udział wiele stron. Chętnie wskażemy jaką rolę w procesie powinno pełnić SEO, na co należy uważać lub spotkamy się z zespołem, aby przedstawić kluczowe obszary. Istnieje możliwość dłuższej konsultacji przez cały okres trwania migracji, w zależności od poziomu złożoności.

Jak konsultacje pomogą przy spadkach witryny

Twoja witryna straciła ruch w wyniku aktualizacji algorytmów, migracji lub wdrożenia? Pomożemy przeanalizować krok po kroku sytuację z określonych dni, a następnie nakierujemy na rozwiązanie i dalszy kierunek działania. Wesprzemy również w planowaniu procesów zapobiegawczych, aby problemy się nie powtórzyły.

Czy konsultacje można nagrywać?

Tak, jest taka możliwość. Chęć nagrywania należy zakomunikować przed konsultacjami.