Chcę ofertę
Menu

Pozycjonowanie stron www – przychodowy skok w przód

Zwiększamy ruch, a przychody rosną

Chcesz dotrzeć do szerszej grupy odbiorców w internecie? Pozycjonowanie (SEO) pozwoli znaleźć się Twojej stronie wysoko w wynikach wyszukiwania na frazy wpisywane przez potencjalnych klientów. Realizujemy profesjonalne usługi SEO w każdym obszarze pozycjonowania poparte efektami wśród naszych klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą i poproś o bezpłatną wycenę.  

Wyślij zapytanie
Pozycjonowaliśmy takie marki jak:

Działania w obszarze pozycjonowania

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie lokalne

Audyt SEO

Szkolenia SEO

Strategia SEO

Content marketing

Realizujemy kompleksowe działania pozycjonowania stron WWW - od wyboru fraz, przez optymalizację witryny pod kątem technicznym i wzmacnianie profilu linków domeny.

 • Research i wybór kluczowych fraz do pozycjonowania
 • Optymalizacja strony www pod kątem SEO
 • Wzmacnianie wybranych landing pages (link building)
 

Jeżeli Twoja witryna kierowana jest na rynki lokalne (konkretne miasta lub województwa), pozycjonowanie lokalne, oparte na wizytówkach Google i nieco innej mechanice to najlepszy wybór.

 • Pozycjonowanie wizytówek Google
 • Optymalizacja strony www pod kątem lokalnym
 • Monitoring fraz i raportowanie
 

Audyt SEO strony pozwala zwiększyć ruch nawet o 50%, w ramach tej usługi skupiamy się na aspektach technicznych i jakościowych witryny, przygotowujemy rekomendacje i wspieramy przy wdrożeniu.

 • Analiza techniczna strony www
 • Action plan z priorytetami
 • Konsultacje i wsparcie przy wdrożeniu
 

Szkolimy zespoły IT, SEO, projektowe, redakcje a także kadrę zarządzającą. Wykorzystaj naszą wiedzę i realizuj działania skuteczniej.

 • Szkolenie działów firmy w obszarach SEO
 • Warsztaty z zespołami SEO
 • Warsztaty strategiczne z kadrą zarządzającą
 

Dobierz odpowiednią strategię pozycjonowania, dopasowaną do rynku, twoich zalet i wad i wykorzystaj w 100% potencjał.

 • Tworzenie strategii i planów działań
 • Analizy rynków i branż
 • Realizacja strategii SEO
 

Z pomocą content marketingu możesz osiągać większy ruch, widoczność oraz dotrzeć do szerszej grupy potencjalnych klientów. Pomożemy na dowolnym etapie content marketingu:

 • Tworzenie content planów dla redakcji
 • Realizacja artykułów zasięgowych
 • Tworzenie koncepcji I planów content marketingowych
 

Co robimy w ramach pozycjonowania stron www?

Pozycjonowanie

Proces pozycjonowania zaczynamy od researchu, doboru kluczowych obszarów i analizy technicznej strony. W dalszych krokach optymalizujemy i rozwijamy stronę, pozyskujemy odnośniki z portali zewnętrznych i analizujemy efekty prac.

Pozycjonowanie lokalne

Skierowane do firm i stron internetowych skoncentrowanych na wybranym regionie. Działania skupione na pozycjonowaniu lokalnym obejmują pozycjonowanie wizytówek Google, a także optymalizację i rozwój pod kątem fraz lokalnych.

Audyt SEO

Audyt SEO jest działaniem jednorazowym, wykonywanym w ramach powyższych usług lub jako osobna usługa. Podczas audytu analizujemy stronę www pod kątem technicznym i standardów SEO, przygotowujemy rekomendacje wraz z priorytetami i pomagamy na etapie wdrażania.

Szkolenia SEO

Jeżeli masz zespół, który może wspierać działania SEO – podnoszenie jego kwalifikacji jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Szkolimy zarówno zespoły IT, redakcje, jak i kadrę zarządzającą, aby w pełni wykorzystać potencjał ich pracy.

Strategia SEO

Strategia pozycjonowania pozwala dobrać plan działania, adekwatny do możliwości i sytuacji na rynku. Zaczynając od strategii i pracy koncepcyjnej, mamy większe szanse na sukces w krótszym okresie czasu.

Content marketing

Content marketing to nieodłączny element procesu pozycjonowania. Planujemy rozwój bloga firmowego, nowe projekty content marketing, a także realizujemy treści na zamówienie zgodnie z wymaganiami klientów.

Wybrane case study

+150% w branży Parenting w 1,5 roku

W przypadku portali tematycznych pierwsze miejsce w badaniach Megapanelu to sukces w wielu wymiarach. Po pierwsze – zapewnia uwagę reklamodawców. Po drugie – daje pole position w wyścigu po nich, a także zwiększa wpływ brandu i serwisu na rynek. W poniższym case study opowiem jak wyglądał proces SEO w serwisie eDziecko, który w przeciągu półtora roku osiągnął pierwsze miejsce w kategorii parenting w Megapanelu oraz o wpływie SEO na ten wynik.

Rekomendacja

Z założycielami agencji IF.PL. pracowałem w latach 2015-2018 pełniąc funkcję dyrektora technologii i rozwoju produktów Gazeta.pl. Panowie stworzyli praktycznie od zera zespół ekspertów SEO. Mieliśmy wtedy problem związany z degradacją ruchu z wyszukiwarek. Uruchomiliśmy całą gamę projektów i zmian, które trwały w sumie około 18 miesięcy. Z jednej strony były to zaawansowane technologicznie zmiany w systemie publikacji artykułów Gazeta.pl. Z drugiej, tworzyliśmy autorskie narzędzia wspomagające pracę nad SEO i zajmowaliśmy się edukacją redakcji. Wysiłek się opłacił. Dzięki zaangażowaniu i wykorzystaniu ekspertyzy Panów, zwiększyliśmy ruch z Google praktycznie dwukrotnie.
Tomasz Bienias
OKR ekspert, właściciel OKRy.pl

Wchodzę w to, działajmy!

Wyślij wiadomość

FAQ – stwórz skuteczną strategię SEO z IF.PL

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to termin potocznie używany w kontekście procesu poprawy pozycji strony internetowej na kluczowe frazy, które są wyszukiwane przez potencjalnych klientów w wyszukiwarkach. Składa się on zarówno z aspektów technicznych (budowa strony), contentowych (jakość publikowanych treści), jak i „off-site”, czyli popularność strony w internecie.

Czym jest audyt SEO?

Audyt SEO jest dokumentem PDF z załączoną listą zadań do wdrożenia na stronie internetowej. Plik jest wynikiem analizy strony pod kątem technicznych i jakościowych czynników, mających wpływ na pozycję strony w wyszukiwarkach. W trakcie audytu dostosowujemy stronę pod kątem standardów SEO, co ułatwia osiąganie wysokich pozycji w Google, Bing, Yandex i innych popularnych wyszukiwarkach.

Co oznacza on-site, off-site ilink building?

Pojęcie on-site określa się działania, które można wykonać na stronie www. Zaliczymy do tego wszelką optymalizację techniczną, architekturę witryny oraz prace contentowe. Off-site, to czynniki, które wpływają na pozycjonowanie „poza stroną”, czyli przede wszystkim aktywność w social media, siła brandu, ilość wzmianek, liczba i jakość odnośników z zewnętrznych stron.

Jak content marketing wspomaga pozycjonowanie?

Działania content marketingowe wspierają pozycjonowanie z kilku powodów: a) Zwiększają ruch na stronie (np. rozwój bloga firmowego). b) Budują merytoryczność, eksperckość i kompleksowość firmy w obszarze specjalizacji. c) Umożliwiają zdobywanie dodatkowych, jakościowych linków z zewnętrznych stron. d) Aktywizują kanały social media i obszar marketingowy firmy. Wszystkie te elementy wpływają także pośrednio na SEO i pozycje witryny w wyszukiwarkach.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Cena pozycjonowania uzależniona jest od kilku czynników, z których najważniejsze to: branża i jej konkurencyjność; wielkość i jakość witryny, którą pozycjonujemy; skala celów do osiągnięcia i potrzebny na to czas. Z tego względu ceny pozycjonowania mogą wahać się od 2000 zł do nawet 20 000 złotych netto. Aby uzyskać konkretną wycenę działań SEO, napisz do nas, opisz swój projekt, a my wrócimy z szacowanym kosztem działań.

Ile trwa proces pozycjonowania i kiedy zobaczę efekty?

Proces pozycjonowania zazwyczaj planuje się na 12 miesięcy lub więcej, a zmieniające się standardy rynku i działania konkurencji sprawiają, że warto czuwać nad nim także w dalszych etapach rozwoju strony. Pierwsze efekty można zauważyć już od 1 do 3 miesięcy, tuż po sprawnym wdrożeniu audytu SEO i wstępnych/początkowych działaniach.

Co jest potrzebne do pozycjonowania strony?

Aby proces pozycjonowania był szyb i efektywny , Aby proces pozycjonowania był szybki efektywny, warto zaangażować osobę odpowiedzialną za działania SEO w firmie, a także zadbać o zasoby po stronie zespołu IT lub specjalisty wprowadzającego zmiany na stronie. Dodatkowym plusem będą działania w obszarze marketingu oraz aktywny zespół contentowy, który rozwija treść na stronie www.

Czy pozycjonujecie strony na Wordpress?

Pozycjonujemy strony www i sklepy internetowe oparte na dowolnym CMS, w tym na platformie Wordpress.