Chcę ofertę
Menu

Stwórz skuteczną strategię SEO z IF.PL 

Zostań Napoleonem SEO – podejmuj taktyczne decyzje

Każda firma ma swoje mocne i słabe strony. Wykorzystaj te, które są Twoją przewagą i przestań marnować czas.   Realizujemy indywidualne strategie SEO, plany rozwojowe i scenariusze ekspansji, a także analizy rynków, konkurencji oraz audyty inwestycyjne dla firm, które cenią przemyślane działania. 

Wyślij zapytanie
Doradzaliśmy strategicznie takim markom jak:

Obszary działań SEO dla e-commerce

Strategia SEO

Ekspansja i rozwój

Warsztaty strategiczne

Audyty strategiczne

Realizujemy dokumenty strategiczne wraz z planem wdrożenia.

 • Analiza SWOT pod kątem SEO
 • Stworzenie strategii SEO dla nowych lub istniejących przedsiębiorstw
 • Przygotowanie planu działań i realizacji strategii

Analizy i strategie rozwoju na nowe rynki lub branże.

 • Analizy i strategie SEO na rynkach zagranicznych
 • Plany i strategie rozwoju ruchu z wyszukiwarek
 • Rekrutacje ekspertów SEO

Warsztaty i audyty działań z zespołami powiązanymi z procesami SEO.

 • Audyt SEO połączony z warsztatami z zespołem
 • Przygotowanie procesów realizacji działań
 • Tworzenie wewnętrznych standardów i specyfikacji

Audyty inwestycyjne, konkurentów oraz obecnych działań.

 • Audyt i analiza big-screen SEO w określonej branży
 • Audyty inwestycyjne pod kątem SEO
 • Audyt działań i obecnej strategii SEO
 

Strategia SEO z IF.PL – wybierz to, czego potrzebujesz

Strategia SEO

Tworzymy profesjonalne strategie SEO dostosowane do rynku, branży i mocnych stron witryny. Opieramy je na szczegółowej analizie oraz doświadczeniu zdobywanym od ponad 10. lat.

Realizacja strategii SEO

Stworzona strategia może zostać zrealizowana wewnętrznie, a także z udziałem naszej agencji. To do ciebie należy wybór.

Analiza rynków zagranicznych

Otwierasz się na nowe rynki? W IF.PL badamy konkurentów i optymalne ścieżki rozwoju, a także obliczamy budżet potrzebny na ekspansję.

Plany rozwojowe

Myślisz, że wykorzystałeś obecny potencjał swojego biznesu w wyszukiwarkach? Wskazujemy konkretne ścieżki rozwoju, które pomogą przyciągnąć nowych klientów.

Warsztaty strategiczne

Planujesz działania z zespołem SEO i potrzebujesz dodatkowej konsultacji? Organizujemy warsztaty strategiczne, na których wspólnie z Twoim zespołem podejmujemy taktyczne decyzje, łącząc doświadczenie obu firm.

Analizy SEO konkretnych branż

Dzięki analizie big screen Twojej branży, wskazujemy to, co Ci umyka. Porównujemy Cię z konkurentami, szukamy najlepszych praktyk i uczymy, jak skutecznie je wykorzystywać.

Audyt inwestycyjny

Audyt inwestycyjny odkrywa taktykę oraz mocne i słabe strony witryny pod kątem SEO przed zakupem. Stanowi podstawę do kupna, rezygnacji lub negocjacji. Niezależnie od wyniku, chroni Twoje finanse i pozwala podjąć pewną decyzję.

Audyt strategii SEO

Masz wrażenie, że Twoja strategia nie daje oczekiwanych efektów? Weryfikujemy działania, optymalizujemy procesy i wskazujemy elementy do poprawy lub poprawiamy je sami. Ty decydujesz, co bardziej Ci odpowiada.

Wybrane case study

+150% w branży Parenting w 1,5 roku

W przypadku portali tematycznych pierwsze miejsce w badaniach Megapanelu to sukces w wielu wymiarach. Po pierwsze – zapewnia uwagę reklamodawców. Po drugie – daje pole position w wyścigu po nich, a także zwiększa wpływ brandu i serwisu na rynek. W poniższym case study opowiem jak wyglądał proces SEO w serwisie eDziecko, który w przeciągu półtora roku osiągnął pierwsze miejsce w kategorii parenting w Megapanelu oraz o wpływie SEO na ten wynik.

Rekomendacja

Z założycielami agencji IF.PL. pracowałem w latach 2015-2018 pełniąc funkcję dyrektora technologii i rozwoju produktów Gazeta.pl. Panowie stworzyli praktycznie od zera zespół ekspertów SEO. Mieliśmy wtedy problem związany z degradacją ruchu z wyszukiwarek. Uruchomiliśmy całą gamę projektów i zmian, które trwały w sumie około 18 miesięcy. Z jednej strony były to zaawansowane technologicznie zmiany w systemie publikacji artykułów Gazeta.pl. Z drugiej, tworzyliśmy autorskie narzędzia wspomagające pracę nad SEO i zajmowaliśmy się edukacją redakcji. Wysiłek się opłacił. Dzięki zaangażowaniu i wykorzystaniu ekspertyzy Panów, zwiększyliśmy ruch z Google praktycznie dwukrotnie.
Tomasz Bienias
OKR ekspert, właściciel OKRy.pl

Wchodzę w to, działajmy!

Wyślij wiadomość

FAQ – stwórz skuteczną strategię SEO z IF.PL

W jaki sposób tworzona jest strategia SEO? 

Strategię SEO realizujemy po analizie strony, konkurencji, rynku lub branży, a także po zapoznaniu się z zespołem, obecnymi problemami, celami i planami. Na etapie jej tworzenia konsultujemy z Tobą poszczególne kierunki, kończąc całość kompletnym dokumentem PDF, prezentacją i dyskusją nad jej finalnym kształtem.

Co możecie zaproponować firmie wchodzącej na nowy rynek?

Przygotowujemy analizę SEO konkurencji i rynku, jego specyfiki pod kątem wyszukiwarek, szacujemy budżety i siłę konkurentów oraz wskazujemy kierunki, które można obrać wraz z budżetami. W ten sposób klient dostaje odpowiedzi na wszystkie pytania w pigułce.

Kiedy wykonać analizę SEO branży?

Analiza SEO branży będzie najskuteczniejsza, gdy Twoja firma działa prężnie i jest jednym z liderów rynku, otoczonym przez aktywnych konkurentów. To sposób na poznanie nowych ścieżek i strategii wykorzystywanych na rynku i poznanie dobrych praktyk w szerszej perspektywie.

Co zrobić, jeżeli moja witryna nie zyskuje ruchu?

Jeżeli pojawiają się wątpliwości dotyczące ścieżki rozwoju, którą firma obrała, audyt strategii jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli jednak czujesz, że potencjał obecnych działań został wykorzystany, przygotujemy plany rozwojowe po wcześniejszej analizie potencjału i jego wykorzystania.